O FIRMIE

Firma Budowlana Budinstal, to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Została założona w 1988 roku przez Mariana Zauchę i była kierowna przez niego przez osiemnascie lat. W roku 2006, pałeczkę przejął syn Bartosz, kontynuując działalność pod szyldem Budinstal 2.

Firma zrealizowała wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych, hale, magazyny, obiekty sprzedażowe, współpracowała z gminami województwa małopolskiego i podkarpackiego, wykonując inwestycje z zamówień publicznych. Wizytówką firmy jest kilkanaście obiektów szkolnych, jak sale gimnastyczne, szkoły, przedszkola zrealizowane w gminach Lisia Góra, Czarna, Gromnik, Tarnów, Skrzyszów a także obiektów użyteczności publicznej, jak Remizy OSP.

Bazując na bogatym doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji, wyburzen, w tym skuwanie scian i stropow. Wykonujemy także roboty ziemne, wykopy wysokowydajnym sprzętem (koparka JCB), a także roboty brukarskie - place, parkingi z betonowej i granitowej kostki brukowej.

Świadczymy usługi na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.

 

O FIRMIE | REALIZACJE | OFERUJEMY | KONTAKT | PREZENTACJA | POWRÓT